Фільтр
Стерти
Фільтр за ціною:
Бренди:
Колір
Серія

Дитячі валізи

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Якщо Ви вирішили відправитися в подорож з дітьми, то Вам обов'язково знадобиться дитяча валіза для вашого малюка. Виробники давно вже звернули увагу на те, що діти завжди хочуть бути схожими на дорослих і подорож в цьому не виняток. Дитячі валізи, створені спеціально для дітей, виділяються компактним розміром із зручною ручкою, невеликою вагою, міцними колесами, місткістю і ергономічністю. Це дозволить дитині самостійно і легко переміщати свій багаж.
В інтернет-магазині «Eurobag.com.ua» дитячі валізи подані такими брендами, як: TRUNKI (Англія) і VGR (Італія).

TRUNKI - це не просто дитяча валіза, TRUNKI - це розв'язання багатьох нестандартних ситуацій, пов'язаних з різними дитячими забаганками. Цей оригінальний варіант дитячих валіз досить зручний і до того ж виконує функцію не тільки транспортування речей, але і дітей.

На вокзалах і аеропортах, де іноді доводиться чекати прибуття потрібного рейсу, TRUNKI рятують батьків від непосидючості малюків, адже діти сприймають ці валізи ще як іграшку, на якій можна покататися верхи.
За місткістю валізу досить практична - його обсяг 18 літрів і завантажувати його можна до 30 кілограмів, що позбавить дитину від вибору між потрібними речами та іграшками.
В комплектах дитячих валіз є замок з ключем, індивідуальний паспорт з іграми, блокнот для замальовок. Колеса сконструйовані так, щоб запобігти падіння дитини, а також вставлена гумова прокладка, щоб не прищемити пальці.
Система трьох коліс італійського бренду валіз VGR дозволить прокататися йому за різноманітною поверхні. Цей тип валіз один з найяскравіших і запам'ятовуючих з 3D малюнком і легко виділяється в натовпі. Таким чином ваша дитина завжди перебуватиме в полі зору.

Дитячі валізки VGR - це прекрасне рішення для перевезень дитячих речей. Легкий і разом мій - дитина самостійно зможе покласти свої речі і самостійно везти поруч з Вами.
Дитячі валізи Ви можете прямо зараз замовити в інтернет-магазині «Eurobag.com.ua» за ексклюзивно низькою ціною, і ми доставимо їх Вам БЕЗКОШТОВНО в найкоротші терміни в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одесу та інші міста України.