Фільтр
Стерти
Фільтр за ціною:
Бренди:
Колір
Серія
Розмір
Кількість коліс

Бьютікейс

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування

Дрібні речі, які завжди повинні бути під рукою, іноді завдають Вам багато клопоту. Чоловічі і жіночі дорожні косметички допоможуть вирішити цю проблему. Розкладний б'юті кейс буває не тільки стильним аксесуаром, але і зручним і практичним.
Саме в інтернет-магазині «Eurobag.com.ua» можна придбати якісні дорожні несессери за відмінною ціною. Порядок і збереження Ваших речей неодмінно забезпечить розкладна дорожня косметичка.

Для косметики, прикрас та інших дрібничок чудово підійде жіночий дорожній бьютікейс, а ось для приладдя для гоління і засобів по догляду за обличчям і тілом необхідним у дорозі буде чоловічий несесер. Також Вас приємно здивує місткість, а внутрішні перегородки і кишеньки ліквідують безлад всередині.

Незамінна під час подорожей, зручна і компактна дорожня косметичка для чоловіків і жінок може стати оригінальним та приємним подарунком.
Вибирайте і замовляйте найбільш зручний розкладний б'юті кейс і несесер і не сумнівайтеся - ця річ стане невід'ємним атрибутом для ваших подорожей!

Безкоштовну доставку робимо у всі міста України: Київ, Львів, Одесу, Черкаси, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Рівне, Житомир та інші міста.