9:00-20:00 без вихідних
✆ (044) 228-59-23, ★ (097) 535-70-40, ✆ (063) 393-81-75

Як купити валізу дешевше?

Раціональні покупки - це завжди вигідно. Краще сплачувати гроші за якість, ніж необгрунтовано велику суму за неякісний бренд.
Купити валізу дешевше в інтернет-магазині «Євробаг» Ви можете вже сьогодні, не відкладаючи покупку такого важливого аксесуару.
Читати далі

Як користуватися валізою?

Валіза - це не просто ємність для зберігання речей, необхідних під час    поїздок. Передовсім - це аксесуар, який має забезпечувати Вам комфорт і    безпеку речей під час транспортування. Саме заради створення максимального    комфорту

Читати далі

Валіза з розширенням. Чим вона краще звичайної і чому на неї варто звернути увагу?

Валіза іноді не хоче закриватися. І особливо часто така ситуація трапляється у відпустці, коли Ви накупили гори подарунків, і все це потрібно якось компактно укомплектувати у валізу. І тут на допомогу приходить валіза з розширенням, яка дозволяє перетворити раніше невмістку валізу в ту, яка вміщує все і навіть більше.

Читати далі

Як змінити код на замку валізи?

Для зміни коду замку - встановіть валізу в зручне положення, при якому замок буде знаходитись прямо перед вами. Виставте раніше встановлений код розблокування замка (заводський код "0-0-0"). Натисканням на кнопку розблокуйте карабіни блискавки валізи.

Читати далі
Категорії