Ми раді, що Ви визначилися з купівлею у нашому інтернет-магазині "Евробаг"!


Хочемо проінформувати, що на весь придбаний товар поширюється дія гарантійних зобов'язань. Ми бажаємо, щоб придбана в нашому магазині продукція служила Вам довго і надійно. Всі умови гарантії діють в рамках Закону прав споживачів і регулюються законодавством України.

Реалізована нами продукція в обов'язковому порядку супроводжується товарним чеком та гарантійним талоном завірені мокрою печаткою та підписом.


Наші гарантійні зобов'язання.


Гарантія поширюється на приховані дефекти, які виявити на момент покупки-продажу товару не представляється можливим, але в процесі експлуатації даного роду дефекти (вина виробника) можуть проявитися. На жаль, ми не можемо брати на себе гарантію пошкоджень, отриманих в результаті неправильної експлуатації і пошкоджень, заподіяних третіми особами.
Умови гарантійного обслуговування.
Товар приймається на гарантійне обслуговування (ремонт) при наявності гарантійного талона виробника або інтернет-магазину «Евробаг» та документа, що підтверджує оплату товару. Безкоштовний ремонт проводиться тільки протягом гарантійного строку, вказаного у гарантійному талоні. Щоб уникнути можливих непорозумінь, ми рекомендуємо Вам зберігати документи, які додаються до товару при його продажу протягом усього гарантійного строку.


Будь ласка, зверніть увагу на те, що гарантійний ремонт не поширюється:


На вироби, що використовувалися неправильно або які були пошкоджені під час поїздки. В разі ушкодження під час поїздки володілець зобов'язаний негайно звернутися з претензією (заява про пошкодження) до перевізника до того, як залишати вокзал, аеропорт (в залі отримання багажу), морський порт і т. д.
На пошкоджені в результаті нещасного випадку, після неправильного чи неакуратного використання виробу, самостійного ремонту, самостійного тесту на якість, на втрату елементів виробу, нормальний тимчасової знос, вироби після впливу на них кислотних або лужних розчинів, високої температури, води, теплового джерела або сонячних променів.


Важливо!
Замки чи будь-які вбудовані елементи безпеки не запобігають крадіжки майна. Компанія не несе ніякої відповідальності за можливу крадіжку речей або пов'язані з нею пошкодження виробу.


Права покупця


Згідно Закону України "Про захист прав споживачів", покупець може повернути Магазину куплений товар в наступних випадках:
Товар має істотний недолік (Стаття 8.)
Протягом гарантійного терміну товар виявлений істотний недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням, виник з вини виробника або продавця, після усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і супроводжується одним з наступних ознак:
- сервісний центр взагалі не може усунути дефект;
- сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;
- після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати які-небудь функції.


Товар не підходить за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не задовольняє вимогам покупця (Стаття 9.)
- на момент обміну аналогічного товару немає у продажу;
- товар, не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня купівлі;
збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти та документація, що входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби, ярлики.


При поверненні грошей за товар розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві у день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів.


Сервісний центр: Carlton, Cat, Saxoline

м. Київ пр. Героїв Сталінграда 24А.
Час роботи : Пн-Пт з 10.00 до 19.00
Телефони: 044 599-33-71 т. м. 067 711-51-45, 067 586-37-79